Yükleniyor...
Son Dakika
25.8.2015

Yusufelili Çiftçinin Yüzü Gülüyor

Yusufeli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adem Çokadar ilçede yürütülen tarım çalışmaları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yusufeli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adem Çokadar Yusufeli ilçesinde mikroklimal iklim özelliğinden dolayı üzüm, incir, şeftali, karpuz, kavun ve diğer sera ürünleri, zeytin, turunçgil ve aklımıza gelmeyen bir çok ürün yetiştirilebildiğini ifade etti. Çokadar açıklamalarında; “ Kurumumuzda proje desteklemeleri ile modern kapama meyve bahçeleri oluşturmaya başladık. Bölgemiz Ardahan, Kars, Erzurum, Artvin sınırında olduğu için ürün pazarlaması konusunda da sorun yaşanmayacaktır. İnşallah ilçemiz baraj sonrasında da yine bölgede değerliliğini fazlasıyla taşıyacaktır. Her türlü konuda bizleri destekleyen İlçe Kaymakamımıza ve müdürlüğümüze  teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Çiftçi Masar Özdemir ise çiftçinin Yusufeli ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü çalışmalarından memnun olduğunu dile getirerek çalışmaların çiftçinin yüzünü güldürdüğünü anlattı. Masar Özdemir, “Yusufeli çok değerli bir toprak yapısına sahip. Yeter ki halkımız üretmek istesin. İlçemiz verimlilik olarak ülke ortlamasının üstünde verim özelliğine sahip. Yapmış olduğumuz faaliyetlerle memleketimize örnek olabildiysek bu bizi çok memnun edecek. İlçe müdürlüğümüze de desteklerinden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu

 

nusretdururcay (2)
.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder