Yükleniyor...
Son Dakika
11.9.2015

Kayseri şeker’e 2 milyon tl’lik enerji yatırımı

 

61. kampanya döneminin son hazırlıklarının yapıldığı Kayseri  Şeker’de İşletmenin elektrik kesintilerinden etkilenmemesi, iş gücü ve verim kaybının minimuma inmesi için 2500 KVA gücünde, son sistem Jeneratör  yatırımı ilk defa gerçekleştirilmiş oldu.


Kayseri Şeker’e 2015 yılı yatırımları kapsamında işletmenin tam yükünü bir anda üzerine alabilen, alanında patent sahibi olan dünyada en yaygın şekilde kullanılan ve piyasa değeri yaklaşık 1 milyon TL olan Caterpıllar (CAT) marka dizel jeneratör kazandırıldı.

 

Ayrıca kazan otomasyon sistemi güncellenip, modernizasyonu yapılarak, 20 t/s kapasiteli paket kazan montajı da başarılı bir şekilde tamamlanarak kampanya dönemine hazır hale getirildi.


60 yıldan beri hizmet veren birçok ünitesi yenilenerek adeta fabrikanın yeniden kurulduğu Kayseri Şeker’de uzun vadeli çözümler gerçekleştirilirken yapılan yatırımların, geleceğe yapılan yatırımlar olduğunun bilinci ile hareket edilmekte olduğu bildirildi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder