Yükleniyor...
Son Dakika
19.9.2015

Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliğinden Bakana ziyaret

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Bülent Tunç ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Bülent Tunç ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Heyet, Bakan Arzu'ya hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi.

 

Sektörün taleplerini dinleyen Bakan Arzu, bakanlık olarak sivil toplum kuruluşları ile yakın bir işbirliği içerisinde çalıştıklarını, bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder