Yükleniyor...
Son Dakika
5.10.2015

ASÜD ve SETBİR birlikte Bakan Arzu’yu ziyaret etti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, ASÜD ve SETBİR Yönetim Kurulu Başkanları ve üyelerini makamında kabul etti.

 

Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri Sanayicileri Derneği(ASÜD) Yönetim Kurulu Başkanı Harun Çallı ve beraberindeki Yönetim Kurulu ile Türkiye Süt Et Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği(SETBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Ilgaz ve Yönetim Kurulu üyeleri Bakan Arzu'ya nezaket ziyaretinde bulunarak "hayırlı olsun" dileklerini ilettiler.

 

Her iki heyetin de taleplerini dinleyen Bakan Arzu, sektör paydaşlarıyla yakın işbirliği içinde çalıştıklarını, yaptıkları her çalışmada sektör temsilcilerinin görüş ve önerilerini aldıklarını belirtti. Kendisinin de eski bir sivil toplum kuruluşu temsilcisi olarak sorunların ve zorlukların farkında olduğunun altını çizen Bakan Arzu, "sizin kazanmanızı istiyoruz çünkü siz kazanırsanız ülke kazanır" şeklinde konuştu.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder