Yükleniyor...
Son Dakika
5.12.2015

Organik Nar Yetiştiriciliği Eğitimi Verildi

anlıurfa Tarım ​İl Müdürlüğü ve Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen "Organik Meyvecilik" projesi kapsamında İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda "Organik Nar Yetiştiriciliği ve Zirai Mücadelesi" konulu eğitim düzenlendi.

 

Şanlıurfa Tarım ​İl Müdürlüğü ve Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen "Organik Meyvecilik" projesi kapsamında İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda "Organik Nar Yetiştiriciliği ve Zirai Mücadelesi" konulu eğitim düzenlendi.

 

Eğitime İl Müdür Yardımcısı Derviş GÖÇER, Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığından proje koordinatörleri Ahmet Veysel COŞANDAL ve Murat CANDEMİR, Gap Ekoder Yönetim Kurulu Başkanı Medet ABBASOĞLU, Organik Meyvecilik Projesi Koordinatörü Adnan YETKİN, teknik elemanlar ve çiftçiler katılırken, eğitime katılan çiftçilere Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Ana Bilim Dalından Doç. Dr. Ertan YANIK ve  Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Ana Bilim Dalından Doç. Dr. Ali İKİNCİ tarafından yetiştiricilik ve zirai mücadele konularında eğitim verildi. 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder