Yükleniyor...
Son Dakika
7.1.2016

Bayilik Sınavı Başvurusu İçin Son Hafta

Bitki koruma ürünleri bayi veya toptancı izin belgesi talebinde bulunanlara 2016 yılında uygulanacak sınav başvurusu için son hafta. Başvuruyu kaçıranlar mart ayında yapılacak sınava giremeyecek.

 

​Bitki Koruma Ürünlerinin Toptan ve Perakende Satılması ile Depolanması Hakkında Yönetmeliğin 6 ncı maddesinin birinci fıkrasının (c) bendinde belirtilen; bitki koruma ürünleri bayi veya toptancı izin belgesi talebinde bulunanlara 2016 yılında uygulanacak sınav, Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi’nce 26 Mart 2016 Cumartesi günü saat 10.00’da Ankara’da yapılacak. Sınava girmek isteyen adayların, ekteki takvim ve uygulama talimatına uygun olarak 15.01.2016 tarihleri arasında İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne başvurularını yapmaları gerekiyor. 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder