Yükleniyor...
Son Dakika
19.1.2016

Zirai Don Uyarısı

Adana, Osmaniye, Hatay ve Mersin kıyı kesimlerinde hafif), iç kesimlerde orta kuvvetli ve kuvvetli don olayı bekleniyor. Tarımsal faaliyette bulunan üreticilerin başta olmak üzere, ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

Yapılan son meteorolojik analiz ve tahminlere göre; Salı gününü Çarşambaya bağlayan gece (19-20 Ocak) Akdeniz kıyı kesiminde hafif (Adana, Osmaniye, Hatay ve Mersin kıyı kesimlerinde hafif), iç kesimlerde orta kuvvetli ve kuvvetli don olayı beklenmektedir. Don olayının yol açabileceği olumsuzluklara karşı, tarımsal faaliyette bulunan üreticilerin başta olmak üzere, ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder