Yükleniyor...
Son Dakika
2.2.2016

Hibe İle Sera Kurulacak

Çankırı'da hibe ile sera kurulacak. Sera kurumu için son gün 3 Şubat. Bu tarihten sonra yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacak.

 

Çankırı ​İl Özel İdare katkılı seracılığı geliştirme projesi kapsamında talepler alınıyor. 2016 yılında Çankırı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce yüzde 50'si İl Özel İdaresi tarafından % 50'si çiftçi kaynaklı 504 M2 lik sera kurulumu yapılacak.

 

Sera almak isteyen çiftçiler 03 Şubat tarihine kadar Çankırı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne dilekçe ile başvurmaları gerekiyor. Bu tarihten sonra yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacak.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder