Yükleniyor...
Son Dakika
4.2.2016

Hayvan Pazarı Açıldı

Eskişehir'de şap hastalığı nedeniyle kapatılan hayvan pazarı hastalığın atlatılmasının ardından yeniden açıldı.

Eskişehir'de şap hastalığı nedeni ile ilgili, 14 Aralık tarihli ve 2015/04 sayılı Eskişehir İli Hayvan Sağlık Zabıtası Komisyon Kararında alınan önlemler etkin bir şekilde uygulandı. Bu kapsamda kapatılan canlı hayvan pazarı hastalığın geçmesinin ardından yeniden hizmete açıldı.

Şap nastalığı kapsamında aşılama çalışmaları da hızlı bir şekilde devam ediyor. İlçe Müdürlükleri sağlık personeli tarafından hastalık sönüşüyle ilgili takip ve  kontroller devam etmekte olup; Tepebaşı ilçesindeki hayvan pazarının İl Hayvan Sağlık Zabıtası Komisyon Kararı ile açılmasına karar verildi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder