Yükleniyor...
Son Dakika
5.2.2016

Kuvvetli Yağış Uyarısı !!!

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü'nden alınan hava tahmin bilgilerine göre İzmir kıyı kesimlerinden başlayacak yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların Kıyı Ege'de kuvvetli yer yer çok kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek ani sel ve su baskınlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü'nden alınan hava tahmin bilgilerine göre İzmir kıyı kesimlerinden başlayacak yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların Kıyı Ege'de kuvvetli yer yer çok kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek ani sel ve su baskınlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

 

Yağmur ve sağanak şeklinde başlayacak olan yağışların; Cuma günü hava sıcaklığının hissedilir derecede düşüşüyle birlikte akşam ve gece saatlerinde ise İzmir'de karla karışık yağmur ve kar şekline dönmesi, rüzgarın da kuzeydoğu yönlerden (poyraz) kuvvetli (40-70 km/s) olarak esmesi bekleniyor. Kuvvetli yağmur ve sağanak şeklindeki yağmurlara karşı üreticilerin, vatandaşların, araç sürücülerin, tüm ilgililer ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder