Yükleniyor...
Son Dakika
16.2.2016

Bize yazın

Tarıma ilişkin görüş ve önerilerinizi yayınlıyoruz.....

Ulusal Tarım okuyucuları... 

 

Tarım ve Hayvancılık alanında mı çalışıyorsunuz? Gıda ve sağlık konusunda görüş ve önerileriniz mi var? O zaman size bir önerimiz olacak. Ulusal Tarım "Misafir Kalem" köşesi ile hizmetinizde..

 

Kaleme aldığınız yazılarınıza bu köşede yer vereceğiz... 

 

Şartlar: 

 • En az bir sayfa olacak şekilde yazının hazırlanması,
 • Hakaret veya küfür gibi eleştiri dozunu aşan ifadelere yer verilmemesi, 
 • Yazının tarım, hayvancılık, gıda ve sağlık alanında olması
 • Yazıyı kaleme alan Müellifin adı soyadı, adresi, iletişim bilgisi ve TC Kimlik no(Bu bilgi sadece Ulusal Tarım'da kalacak) olması

 

Bu şartlar kapsamında hazırlanan yazınızı editörümüz Kaya Cabas'a word halide mail olarak gönderebilirsiniz. Mail adresi: kayacabas@gmail.com.

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar

 • Mesut bayram
  23 Aralık 2016 Cuma

  Merhabalar. Öncelikle aziz şehitlerimizin allahtan rahmet diliyorum.mekanları cennet olsun.ben aricilik işletmemi büyütmek istiyorum ancak tkdk dan yararlanamadim.aricilikla. şimdi kosgep ten yararlanmaya caliscam ama umutsuz um.30 000 tl lik hibe projesi de bana uygun değil. Çünki n zaman başlıca gi belli degil projeye katılmam da yaştan veya başka şeylerden dolayi olup olmicagi belli değil. Bunada üzülürüm. Arıcılık disiplin isteyen bır meslektir eğer kış aylarında sezona hazirlanilmazsa ciddi kayıplar yaşanır. Ve ariciligi ciddi anlamda ifade eden ne bır birlik var n de bu konuya eğilim gösteren siyaset ci bu yüzden çok üzüntü duymakta yım. Üreticinin kimliği olsun üreticiye sunulmaya çalışılan destekler tek çatı altında toplan sin.bır yıllık harcaması gideri neyse devlet peşin versin üretici hasta geri ödemin. Düşünmesi hayvanın yemi yok tarlasına gübresi yok ve benzerleri gibi giderler.üretici n alicagi ni n vereceğini bilsin her dakka bi destekleme haberi veya hibe desteği ve buna benzer şeyler çıkıyo karışıklık oluyo ve birinin projesi onaylanı yo aynı projesi olan başka birinin projesi onaylanmiyo.buda haksızlığa sebeb tir.sayın yetkililere arz ederim.sadece çözüm istiyorum hibe ye de karşıyım saygilar

 • aydın
  8 Kasım 2016 Salı

  benim 6 adet erkek buzağlar var başkasından ahır kiraladım verdi bakıyorum devletten bir hibe veya kredi alabilirmiyim

 • Suat
  7 Kasım 2016 Pazartesi

  Ğecen yıl kopararifimiz yurt dışından inek ğetirdi ama Cihanbeyli ziraat bankası notun düşük diye bana inek vermedi 385 dekar tarlam işletmemde 12 adet inek var artırmak isdiyorum Kopararif yine inek ğetirecek bende almak isdiyorum özel bankalar kredi veriyor ama ziraat bankasına ğelince zorluk çıkarıyor köyde hayvancılıkla geçinen biriyim ahırım ğecen yıl yaptım 50 hayvan kapasiteli ama yeterli hayvan yok bana yardımcı olabilirmisiniz ğelecek 10 ineksen almak isdiyorum şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

 • Suat
  7 Kasım 2016 Pazartesi

  Ziraat bankası aracılığıyla köyümüze inek ğeldi bana kredi notum düşük diye vermedi özel bankalardan kredi kullanıyorum.385 dekar tarlam var 8 ineğim var çoğaltmak isdiyorum şimdi Kopararif yine yurtdışından inek ğetirecek ama ziraat bankası yine zorluk çıkaracak diye korkuyorum acaba ne yapmalıyım bana yardımcı olurmuşsunuz.

 • Seydi vakkas Demirel
  20 Ekim 2016 Perşembe

  2015tydd 2.dilim TYDD ODEMELERİ NE ZAMAN YATACAK

 • Mithat
  1 Eylül 2016 Perşembe

  Kooperatif borçları ertelendimi acaba bilgilendirirseniz sevinirim

 • salih
  8 Haziran 2016 Çarşamba

  2015 yılı yağlı ayçiçek desteklemeri ne zaman ödenecek hesaplara hangi gün yatacak


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder