Yükleniyor...
Son Dakika
22.2.2016

ÇKS İçin Son Hafta

Çiftçi Kayıt Sistemine son başvuru için son haftaya girildi. Çiftçiler 29 Şubat 2016 günü mesai bitimine kadar Çiftçi Kayıt Sistemine başvurmaları gerekiyor.

 

Adana Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Söğüt, Çiftçi Kayıt Sistemi başvuruları için açıklamalarda bulundu. ÇKS başvurularının 29 Şubat'ta sona ereceğini hatırlatan Söğüt, çiftçilerin bu tarihe kadar kayıtlarını yaptırmalarını istedi. 

 

BAŞVURUN MAĞDUR OLMAYIN

Adana Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Söğüt, "Çiftçi Kayıt Sistemi Yönetmeliği 27 Mayıs 2014 tarih ve 29012 sayılı Resmi Gazetede yeniden düzenlenerek yayımlanmıştır. Yönetmeliğin amacı; çiftçilere ait tarımsal faaliyetlerin kayıt altına alınması, tarımsal desteklemelerin programlanması ve yürütülmesini sağlamaktır. Bu kapsamda daha önceden son başvuru tarihi 30 Haziran 2015 olarak duyurusu yapılan 2015 Yılı üretim sezonu Çiftçi Kayıt Sistemine son başvuru tarihi, 29 Şubat 2016 günü mesai saati bitimine kadar uzatılmıştır. Çiftçilerimizin mağdur olamamaları için 2015 Yılı üretim sezonu ÇKS başvurularını 29 Şubat 2016 tarihine kadar bağlı bulundukları İlçe Müdürlüklerine yapmaları gerekmektedir." dedi. 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder