Yükleniyor...
Son Dakika
4.3.2016

Kuvvetli Yağış ve Hava Sıcaklığında Azalmaya Dikkat!!!

Ege Bölgesi yeni bir yağışlı havanın etkisine girdi. Kuvvetli yağmur ve sağanak şeklindeki yağmurlara karşı üreticiler, vatandaşlar, araç sürücüleri, tüm ilgililer ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

 


Ege Bölgesi'nin bugün yeni bir yağışlı sistemin etkisine gireceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde aralıklarla görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yarın ilk saatlerde bölgeyi terkedeceği ve hava sıcaklıklarının tekrar artmaya başlayacağı beklenmekte. Kuvvetli yağmur ve sağanak şeklindeki yağmurlara karşı üreticiler, vatandaşlar, araç sürücüleri, tüm ilgililer ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder