Yükleniyor...
Son Dakika
4.3.2016

Bakandan Flaş Açıklama: Bakanlık personel alacak

TBMM Genel Kurulunda yaptığı açıklamada, 2016 yılında ziraat mühendisi ve Veteriner hekim alınacağını söyledi. Bakan sayıda verdi

 

Bakandan Flaş Açıklama

 

TBMM Genel Kurulunda yaptığı açıklamada, 2016 yılında ziraat mühendisi ve Veteriner hekim alınacağını söyledi. Bakan sayıda verdi

 

TBMM Genel Kurulu'nda Bütçe Kanunu Tasarısı göşüşmesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bakanlığa alınacak personele ilişkin flaş bir açıklama yaptı.

 

Bakan Çelik, "TBMM Genel Kurulu'unda Bakanlığımıza kadrolu ve sözleşmeli olmak üzere 2071 personel alacağımızın müjdesini verdik" dedi. 

 

Tarım Bakanı Çelik şunları kaydetti:

"Bakanlığımızın personel alımları şu kategorilerde olacak:

Veteriner Hekim,

Ziraat Mühendisi,

Gıda Mühendisi, 

Su Ürünleri ve Balıkçılık teklolojisi Mühendisi,

Harita Mühendisi,

Ziraat teknisyeni-teknikeri,

Veteriner sağlık teknisyeni-teknikeri

ve

İhtiyaç duyulan diğer personel"

 

Tarım Bakanı Faruk Çelik, "Bunlara ilaveten Bakanlığımıza bağlı ve ilgili kuruluşlara da 1000 civarında personel alımı yapacak. Hayırlı olmasını temenni ediyorum"  diyerek sözlerini bitirdi.

 

 

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar

  • Süleyman
    5 Mart 2016 Cumartesi

    Sadece bir defalığına 20-30 yıldır işsiz olanlara öncellik verilse çok iyi olacak,çünkü özel sektör yaş durumlarından dolayi hep gençlere yöneldikleri için daha eskiler işsiz kalıyor.


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder