Yükleniyor...
Son Dakika
17.3.2016

ESK Genel Müdürlüğüne atama

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne Yönetim Kurulu Üyesi atandı. Karar Resmi Gazetede yayınlandı.

 

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Rifat Kayaoğlu atandı.

 

Resmi Gazetede yayınlanan karara göre, Rifat Kayoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği görevinden önce Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine atandı. 

 

Aynı Resmi Gazetede Rifat Kayaoğlu, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlügü Yönetim Kurulu Üyesi olarak ataması yapıldı.

 

Bugünkü Resmi Gazetede ayrıca, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Göker Keskin ve Ali Koyuncu'nun ataması yapıldı.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar

  • HAYRİ GÜL
    17 Mart 2016 Perşembe

    BİRAZ DİKKAT... BELKİ İLERİDE ATANABİLİR AMA BU GÜNKÜ RESMİ GAZETEDE SAYIN RIFAT KAYAOĞLU'NUN ESK YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE ATAMA KARARI ÇIKTI, GENEL MÜDÜRLÜĞE DEĞİL.


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder