Yükleniyor...
Son Dakika
25.3.2016

Üzüm üreticisine müjde

Başbakandan üzüm üreticisine büyük müjde. Okullarda kuru üzüm dağıtılacak. Dağıtımı TMO yapacak.

 

Okullarda Kuru Üzüm dağıtımı için Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) görevlendirildi.  TMO, 2015 -2016 yılı için anaokul ve ilkokulda üzüm dağıtımı yapacak. Üzüm üreticilerine müjdeyi Başbakan Manisa’da verdi.

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada üzüm üreticilerini sevindirdi. Başbakan ilkokullarda bu öğretim yılında da kuru üzüm dağıtılacağını söyledi.

 

Başbakan Davutoğlu, kuru üzüm dağıtımının 2015-2016 öğretim yılında da devam edeceğini vurgulayarak “Okullarda kuru üzüm dağıtılmak üzere TMO’yu görevlendiriyoruz. Bununla ilgili Bakanlar Kurulu Kararını pazartesi günü imzaya açıyoruz” dedi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder