Yükleniyor...
Son Dakika
20.4.2016

Çukurova Tarım Fuarı

Çukurova Tarım Fuarı 20-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Çukobirlik (Adana-Mersin Karayolu) tesislerinde gerçekleştirilecektir.

 


Fuar Başlangıç Tarihi: 20 Nisan 2016
Fuar Bitiş Tarihi: 24 Nisan 2016

 

Çukurova Tarım Fuarı 20-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Çukobirlik (Adana-Mersin Karayolu) tesislerinde gerçekleştirilecektir.

 

Fuar Alanı: ÇUKOBİRLİK
Adres: Adana Mersin Karayolu 19. km. Seyhan / ADANA

 

Elka Fuarcılık tarafından, 20 – 24 Nisan 2016 tarihleri arasında ÇUKOBİRLİK iş birliği ile, Çukobirlik Tesisleri’nde gerçekleştiriliyor olacak. Çukurova Tarım Fuarı ilk olarak geçtiğimiz yıl, Eylül ayında gerçekleşmiş, tarımsal faaliyet ürünlerinin tanıtımı ve gösteriminin yanında, canlı uygulama imkanı ile farklı bir vizyon katarak ülke ve bölge tarımına önemli katkılar sunmuştur.

 

22.000 m2 kapalı alanı,  5.000 m2 açık sergileme alanı ve 80 dönümü kapsayan uygulama tarlası ile firmaların ürün ve hizmetlerini canlı olarak sergileyebildikleri, uygulamalı ve tam kapsamlı bir fuardır.

 





Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *



Yorumu Gönder