Yükleniyor...
Son Dakika
11.4.2016

Su Baskını Riskine Dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, ani sel, su baskını ve heyelana karşı uyardı. Bu illerdeki üreticilerin bu durumlara karşı tedbirli olmaları istendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, gökgürültülü sağanak yağış sonrüası oluşabilecek ani sel, su baskını ve heyelana karşı uyardı. Bu illerdeki üreticilerin bu durumlara karşı tedbirli olmaları istendi. 

 

Türkiye'nin doğu kesimlerinde görülecek yağışların; Hakkari, Siirt, Şırnak, Bitlis, Batman ve Mardin çevreleri ile Diyarbakır'ın doğu ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinin altı çizildi. Yaşanabilecek Ani Sel - Su Baskını - Heyelan - Yıldırım - Ulaşımda Aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder