Yükleniyor...
Son Dakika
15.4.2016

Önlem Alın, Mağdur Olmayın

Meteoroloji Genel Müdürlüğü sağanak yağış uyarısı yaptı. Ani sel, su baskını, yıldırım, heyelan ve yağış anında kuvvetli rüzgara neden olacak sağanak yağışa karşı o illerde bulunan üreticilerin dikkatli olması istendi. İşte uyarıda bulunulan iller...

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü sağanak yağış uyarısı yaptı. Ani sel, su baskını, yıldırım, heyelan ve yağış anında kuvvetli rüzgara neden olacak sağanak yağışa karşı o illerde bulunan üreticilerin dikkatli olması istendi. 

 

ANİ SEL; SU BASKINLARI OLABİLİR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz’de bugün akşam saatlerinden sonra başlayacak yağışın gece ve yarın sabah saatlerinde Trabzon’un doğu ilçeleri, Rize ve Artvin’de kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olacağı beklendiğinde meydana gelebilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, heyelan ve yağış anında kuvvetli rüzgar) karşı dikkatli ve tedbirli olunmasını istedi.

 

YILDIRIM DÜŞMESİNE DİKKAT

Müdürlük ayrıca Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlarla birlikte yıldırım düşmesi ve dolu yağışı riski bulunduğundan meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğinin altını çizdi. 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder