Yükleniyor...
Son Dakika
18.4.2016

Uyarmıştık Gerçek Oldu

Çiftçiye yönelik doğru bilgileri en hızlı şekilde iletmeye çalışan www.ulusaltarim.com'un uyarılarından biri daha gerçek oldu. İşte yaptığımız uyarı ve gerçekleşen durum...

Çiftçiye yönelik doğru bilgileri en hızlı şekilde iletmeye çalışan www.ulusaltarim.com'un uyarılarından biri daha gerçek oldu. www.ulusaltarim.com dün dikkat çeken bir haber yayınlamıştı. Haberimizi yayınlayalı bir gün dahi olmadan Meteorolji'den uyarı geldi. Hava sıcaklıkları tüm yurtta 15 derece birden düşecek. 

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde yer alan verilere göre özellikle yurdun kuzey ve iç bölgelerinde Perşembe günü hava sıcaklıklarında ani bir düşüş yaşanacak. İstanbul’da Çarşamba günü 22 derece olması beklenen hava sıcaklığı Perşembe günü 16 dereceye düşecek. İstanbul’da Çarşamba ve Perşembe günleri ayrıca sağanak yağış bekleniyor.hurriyet.com.tr’den alınmıştır

ANKARA’DA 15 DERECE BİRDEN DÜŞECEK

Ankara’da ise Çarşamba günü 29 derece beklenen hava sıcaklığının Perşembe günü 15 derece birden düşerek 14 derece olması öngörülüyor.

Meteoroloji’nin verilerine göre İzmir’de ise hava sıcaklıkları Çarşamba günü 28, Perşembe günü 22 derece ve parçalı bulutlu olacak.

 

www.hurriyet.com.tr

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder