Yükleniyor...
Son Dakika
22.4.2016

Risk Devam Ediyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye geneli zirai don riski bulunan illeri yayınladı. Aprıl 5 sonrası soğuyan havaların oluşturduğu don riski hala devam ediyor. İşte zirai don riski olan illerimiz..

 

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye geneli zirai don riski bulunan illeri yayınladı. Don riski hala devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamaya göre, Çankırı, Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Sİvas, Kayseri, Kars, Bayburt, Konya ve çevresinde don riski bulunuyor. Zirai don riski olan yerlerde üreticilerin ürünlerinin zarar görmemesi için gerekli önlemleri almaları gerekiyor.

 

İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı bugüne ait zirai don haritası:

Zirai Don Tahmini - 2 m. Yükseklikte / YARIN

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder