Yükleniyor...
Son Dakika
31.5.2016

Destek Başvurusu Uzatıldı

Yağlı tohumlu bitkilere yönelik destekler için başvuru tarihi uzatıldı. Yağlı tohumlu bitkilere yönelik destekler için belge teslim tarihi 3 Haziran’a uzatıldı.

Yağlı tohumlu bitkilere yönelik destekler için başvuru tarihi uzatıldı. Yağlı tohumlu bitkilere yönelik destekler için belge teslim tarihi 3 Haziran’a uzatıldı.

 

Bitkisel Üretime Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ, Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Değişiklikle, yağlı tohumlu bitkiler için belge teslimlerinin bitiş tarihi 3 Haziran’a uzatıldı. Kesin icmallerin Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğüne gönderilme tarihi ise Mayıs 2016 yerine Haziran 2016 olarak değiştirildi.

 

www.dunya.com

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder