Yükleniyor...
Son Dakika
20.1.2017

ÖZKAN’DAN PANCAR ÜRETİCİLERİNE ÇAĞRI

S.S 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı ve Büyükşehir Belediye meclisi tarım komisyonu üyesi Cem Özkan, Trakya’daki pancar yetiştiricilerine çağrıda bulundu.

 

Alpullu Şeker Fabrikasının açılmasına ilişkin yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanması ve Alpullu Şeker Fabrikasının yeniden faaliyete geçmesi yönünde önemli kararlar alındı. Girişmlerin olumlu sonuçlanmasında 150.000 ton'luk pancar ekim taahhüdünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

 

 

KAYITLAR İÇİN PAZARTESİ GÜNÜ SON BULACAK

 

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’ne bulunan pancar yetiştiricilerine çağrıda bulunan S.S 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı ve Büyükşehir Belediye meclisi tarım komisyonu üyesi Cem Özkan, “ Alpullu Şeker Fabrikasının açılması için üyelerin duyarlı davranıp kotanın kalkmasıyla pancar üreticilerini pazartesi son bulacak olan kayıtlar için fedekarlık gösterip başvuru yapmaları için herkesi duyarlı davranmaya davet ediyorum.” dedi.

 

Pancar üreticileri son taahhut verme gunu olan 23 Ocak 2017 Pazartesi gunune kadar Alpullu Seker Fabrikasi Bolge Sefliklerine ve Cavuslarina basvuru yapabilirler.  Medyabati (Serdar İşcan)

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder