Yükleniyor...
Son Dakika
30.1.2017

Hububat ve Baklagil Fark Ödemesi Desteklemeleri Ödenmeye Başlandi

Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ, “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız tarafından uygulanmakta olan, Bitkisel Üretime Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair 2016/29 Nolu Tebliğ kapsamında, Hububat ve Baklagil Fark Ödemesi Desteklemesinin, çiftçilerimizin T.C. Ziraat Bankası hesaplarına yatırılmaya başlandığını” belirtti.

 

İl Müdürü YILMAZ; “İlimiz genelinde 5.436 üreticimize, müstahsil makbuz ile satmış oldukları, buğday-arpa-çavdar-yulaf-tritikale-kuru fasulye karşılığında, toplam 10.246.994,07 TL fark ödemesi yapılacaktır.” dedi.

 

YILMAZ; Hububat ve Baklagil Fark Ödemesi Desteklemesi müstahsil makbuz müracaatlarının 1 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edeceğini, 2. Destekleme Ödemesinin ise 2017 Mart ayı içerisinde yapılacağını belirtti.

Desteklemelerde 01.02.2017 tarihinde TC son numarası 0-2 olan üreticinin ödemesi yapılacak.

 

05.02.2017 tarihinde TC son numaraları 4-6-8 olan üreticilerin ödemeleri saat 18:00 da hesabına aktarılacak.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar

  • Abdulkerim çetin
    30 Ocak 2017 Pazartesi

    Yemlik bitkilerin destek ödemeleri ne zaman ödenecek


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder