Yükleniyor...
Son Dakika
23.2.2017

Domates Üreticisine Fiyat Garantisi

Fide Konserve CEO’su Cemal Konakçı "Birim sahadan gelirlerinizi arttırmak için bu yıl domatesin tonunu piyasanın en iyi fiyatına yani 300 TL’ye fabrika teslim fiyatına sabitledik." dedi.

 

Türkiye’nin önde gelen konserve üreticilerinden Fide Konserve gerçekleştirdiği yemekle müstahsillerle bir araya geldi. Fide Konserve CEO’su Cemal Konakçı,  “Birim sahadan gelirlerinizi arttırmak için bu yıl domatesin tonunu piyasanın en iyi fiyatına yani 300 TL’ye fabrika teslim fiyatına sabitledik. Hedefimiz olan 60.000 ton domates üretimine sizlerin de verimli üretimiyle ulaşmayı istiyoruz.” dedi

 

Türkiye’nin önde gelen konserve üreticilerinden Fide Konserve dün müstahsillerle biraraya geldi. Bu yıl ki domates taahhütlerini açıklayan Fide Konserve,  domatesin tonunu 300 TL’ye fabrika teslim fiyatına sabitlediklerini duyurdu. Fide Konserve Ceo’su Cemal Konakçı “ Üretimimiz bu yıl 60.000 ton civarında gerçekleşecek, hep birlikte verimli bir sene geçireceğiz, biz domates alımı ve geçen senelerin üzerinde bir üretim yapmak için her türlü hazırlığımızı yaptık. Siz üreteceksiniz, biz de işleyeceğiz. Her türlü fide, ilaç, damlama borusu, gübre ve mazot desteğine hazırız.” dedi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder