Yükleniyor...
Son Dakika
26.2.2017

Agır itham

Et ve Balık Kurumu'nda ölü hayvanların kesilerek vatandaşa yedirildiğine ilişkin skandal görüntüler yayınladı.

Odavtv.com internet sitesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına ağır ithamda bulundu. İnternet siteside Fethi Yılmaz imzası ile yayınlanan haberde sofranıza gelen ölü hayvanların görüntüsü olduğu iddia edilen bir de video paylaşıldı. İşte o haber ve video:

 

İşte sofranıza gelen ölü hayvanların görüntüsü


Odatv / Fethi Yılmaz 


Kırmızı et fiyatlarındaki yükseliş sonrasında yurtdışından kırmızı et ithal eden Türkiye’nin Et ve Balık Kurumu’nda skandal görüntüler ortaya çıktı. Odatv’nin tanıklardan edindiği bilgiye göre, görüntülerde yurt dışından Türkiye’ye ölü büyükbaş hayvanların getirildiği ve bu etlerin de çok ünlü bir firma tarafından dağıtıldığı ifade edildi.

 

Et ve Balık Kurumu’nun açtığı ihaleyi kazan firma, yine Kurum aracılığıyla ithal edilen hayvanları Türkiye’deki satıcı firmalara veriyor ve bu firmalara üzerinden ölü hayvanların etleri vatandaşların sofrasına geliyor. Ölü hayvanların nasıl ithal edildiğine şahitlik eden görgü tanıklarının iddiasına göre, bu görüntülerden ilgili Bakanlığın da haberi var ancak dosyanın üzeri kapatılıyor.

 

İşte Türkiye’nin konuşacağı o görüntüler:

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder