Yükleniyor...
Son Dakika
1.3.2017

IPARD Programı Hibe Destekleri Bilgilendirme Toplantısı yapıldı

Giresun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü:

 

İlimizde uygulanan IPARD II programı hibe destekleri konusunda üreticilerimize daha kapsamlı bilgi ulaştırmak ve yatırımlardan daha fazla yararlanmalarını sağlamak amacıyla; İl/İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerimizde çiftçi eğitim-yayım çalışmalarını yürüten teknik elemanlara yönelik olarak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Giresun İl Koordinatörlüğünde bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

 

Toplantıya, Gıda Tarım ve Hayvancılık  İl Müdürü Dr. Muhammet Angın, TKDK İl Koordinatörü Emin Serdar Kurşun, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Adnan Çakır, TKDK konu sorumluları ve ilçelerden gelen teknik elemanlar katılmıştır.

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder