Yükleniyor...
Son Dakika
11.3.2017

Karaca katliamı

Özellikle geceleri Kırklareli bölgesindeki ormanlara dadanan bir gurup bohçacı yüzlerce karacayı katlettiği iddia edildi.

 

Ülkemizin en güzel doğal kaynaklarından olan karacaların katledilip İstanbul’ getirilip kilosu 50 liradan satıldığı kaydedildi.

 

Bulgaristan ‘ın Suriyeli göçmenlerin geçmesini engellemek için sınıra çift kat tel çekmesi sonucu, karacaların Kırklareli bölgesinde sıkıştığı hatırlatıldı.

 

Bu nedenle Kırklareli bölgesine dadanan bohçacı diye adlandırılan yasadışı av yapan kişiler karacaları daha rahat katlettikleri ileri sürüldü.

 

Bölgede yaşayan köylüler ve gerçek avcılar bir an önce bu karaca katliamının durdurulması için gereken önlemlerin alınmasını istedi.

 

Ayrıca geceleri yoğun şekilde yaşa dışı av yapan bohçacılar tarafından tepe lambasıyla yüzlerce çulluk kuşunun katledildiği belirtildi. Trakya Olay

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder