Yükleniyor...
Son Dakika
20.3.2017

Kurtulmuş'tan Çiftçiye Müjde

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının ertelenmesi ile ilgili kararın Bakanlar Kurulu tarafından imzalandığını açıkladı.

 


Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar kurulu toplantısı sonrasında açıklama yaptı. 


Numan Kurtulmuş, terörden zarar gören Diyarbakır, Mardin, Şırnak ve Hakkarili çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının ertelenmesi ile ilgili kararın Bakanlar Kurulu tarafından imzalandığını açıkladı.

 

Terör mağduru çiftçilere yönelik bir kararın Bakanlar Kurulunda alındığını açıklayan Kurtulmuş, “Diyarbakır, Mardin, Şırnak ve Hakkari illerinde terörden zarar gören çiftçilerin, tarımsal kooperatiflerin ve tarım işletmelerinin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının ertelenmesi ile ilgili bir karar Bakanlar Kurulu tarafından imzalandı” dedi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar

  • Burak
    22 Mart 2017 Çarşamba

    Sayin basbakanim dogu bolgesine yardim yapiliyorda nicin icanadolu bati bolgelerine yapilmiyor onlar insanda biz degilmiyiz bizde ciftci olarak bu yardimlardan faydalanmak istiyoruz Arz ederim.

  • Tayfun yasar
    20 Mart 2017 Pazartesi

    Benimde borcum var ödeme ımkanım yok şuan sel felaketinden zarar gördük ama yardımcı olan yok ılgılen olursa sevinirim


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder