Yükleniyor...
Son Dakika
3.4.2017

ESK’da Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

 

2017 Yılı Eğitim Programı kapsamında Alım ve Üretim Dairesi Başkanlığınca, 15-16 Mart 2017 tarihleri arasında Sincan Et Kombinası eğitim salonunda, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin yeni versiyonu hakkında eğitim düzenlendi. Programa, Kalite ve Standardizasyon Şube Müdürlüğü personeli yanı sıra ESK Kombinaları yönetim temsilcileri ve yardımcıları katıldı.

Yrd. Doç. Dr. Oğuzkan Bölükbaşı ve Gıda Yüksek Mühendisi Cansu Asalpa’nın katılımı ile gerçekleştirilen eğitim programında, yeni versiyon olan TS EN ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemindeki risk ve fırsatlar, süreç yönetimi, analizleri ve değerlendirmeleri, risklerin fırsatlara çevrilmesi ve risk değerlendirme planlarının oluşumu hakkında bilgiler verildi ve dökümanlarda yeni standartlara uygun revize faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 
 
Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder