Yükleniyor...
Son Dakika
6.4.2017

Adaçayı fidesi dağıtıldı

Tekirdağ’ın Şarköy İlçesinde Tekirdağ Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu proje kapsamında ada çayı fidesi dağıtımı yapıldı.

Proje kapsamında Şarköy’ün Gaziköy ve Uçmakdere Mahallelerinde  üreticilere bedelsiz takriben 150 da alanda adaçayı fidesi dağıtıldı.

 

Dağıtım töreninde konuşan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Zekeriya Sarıkoca, “Adaçayı projemize ilk olarak geçen yıl başlanmıştı. Üreticilerimizin geçen yıl projeden çok memnun kalmaları ve projenin başarılı olması bizleri ziyadesiyle memnun etti. O memnuniyet neticesinde bu yıl aynı projeye devam ettik. İlaçsız gübresiz sadece doğal yöntemde yetiştiren bu Adaçayları artık piyasada Gaziköy adıyla anılır olduğunu öğrenmek güzeldi. Yetiştiricilerimize bol kazançlı diliyoruz, yeterki onların yüzleri gülsün, biz onların her daim yanlarındayız" dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından üreticilere adaçayları dağıtıldı. (Alper Eral) Medya Batı

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder