Yükleniyor...
Son Dakika
8.4.2017

Kenevir Eğitimi Verildi

Giresun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü: 

 

2313  sayılı Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkında Kanun ve  Kenevir Yetiştiriciliği ve Kontrolü Hakkında Yönetmeliğin 12 inci maddesinin  1’inci fıkrası gereğince; Giresun İl ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerimizden 32 teknik personel görevlendirilmiş olup, bu personele ait liste Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bildirilmiştir.

           

Bu kapsamda, İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda izinli ekimlerin izlenmesinin yanında kenevire bağlı uyuşturucu üretiminin önlenmesine yönelik çalışmaların etkin bir şekilde takibi, güncel mevzuatın paylaşılması ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulması amacıyla eğitim gerçekleştirilmiştir. 

 

Konu uzmanı tarafından katılımcılara, 2313 sayılı kanun ve ilgili  yönetmelik uygulamaları, kenevirin tarihçesi, morfolojisi, taksonomisi ve kullanım alanları konusunda teknik bilgiler  verilmiştir.

 

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder