Yükleniyor...
Son Dakika
9.4.2017

Büyükbaş Hayvanların Küpelemesini Bİrlik Yürütecek...

 

2017/01 sayılı Genelge ile "Hayvan Hastalıkları ile Mücadele ve Hayvan Hareketleri Kontrolü Programı" kapsamında  "Küpeleme ve Kayıt Yetkisi Devredilmesi" başlığında yer alan Sığır Cinsi Hayvanların Küpelenmesi ve Kayıt altına alınması ile ilgili yetki devri Konya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'ne verilmiştir. Yetki devri ile ilgili olarak İl Müdürü Seyfetttin BAYDAR ile Birlik Başkanı Edip YILDIZ protokol imzaladı.   

 

Çiftçiler Sığır Cinsi Hayvanların Küpelenmesi ve Kayıt altına alınması ile ilgili başvurularını Konya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'ne  müracaat edeceklerdir. 

Kamuoyuna duyurulur.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder