Yükleniyor...
Son Dakika
16.4.2017

Çiftçilere Süt Hijyeni Eğitimi Verildi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Düzce İl Müdürlüğü:

 

Onuncu Kalkınma Planı Sağlıklı Yaşam ve Hareketlilik Programı Eylem Planı kapsamında Bakanlığımız sorumluluğunda yürütülmekte olan “Gıda Güvenilirliğinin Arttırılması Bileşeni” çerçevesinde birincil üretim dahil, gıda arz zincirinde yer alan üreticilerin gıda güvenilirliğine dair bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi ve farkındalık oluşturulması amacıyla Bakanlığımız ve Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği arasında imzalanan protokol gereği, sütün üretimi, toplanması, depolanması ve nakliyesinde çalışan kişilere yönelik olarak İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda "Süt Hijyeni Eğitimi” düzenlenmiştir.

 

İl Müdür Yardımcısı Necdet Çiçek, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Burcu Şener, Düzce İli Tarımsal Süt Üreticileri Birliği Başkanı ve üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen eğitimde İl Müdürlüğümüzde görevli Veteriner Hekim Zeynep HIZAL  tarafından “Süt Hijyeni “ konusunda bilgi verildi.

Eğitim sonunda yapılan sınav sonucunda 22 kişi sertifika almaya hak kazanmıştır.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder