Yükleniyor...
Son Dakika
18.4.2017

Dostluk Maçının Galibi Tarım Oldu

 

Arçelik Sponsorluğunda gerçekleşen ve Bolu İlinde geleneksel bir hal alan “Kurumlar Arası Dostluk Turnuvası” kapsamında Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Gazeteciler ile 17 Temmuz Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya geldi.

 

Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün etkili oyunu 25-18 ve 25-20’lik setlerle 2-0’lık galibiyeti getirdi. Oldukça keyifli sahnelerin yer aldığı karşılaşmada turnuvanın adına yakışır sonuçla kazanan dostluk oldu.

 

Karşılaşma sonrası taraflar birbirlerini tebrik ederken hatıra fotoğraflarıyla geleceğe dönük anılar oluşturuldu. 

 

Karşılaşma sonrası konuşan İl Müdürü İsmail TAŞ;

“Turnuva yer almak, burada mücadele etmek gerçekten onur verici. Başta turnuvaya desteklerini esirgemeyen Arçelik olmak üzere katılımcı kurumlara teşekkür ediyorum. Güzel ve zevkli bir mücadele sonrası kazanan tarafın adı tarım olsa da gerçek kazananı dostluk olmuştur” ifadelerinde bulundu. 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder