Yükleniyor...
Son Dakika
7.5.2017

Boş Zirai Mücadele İlaç Ambalajlarının Toplatılması Projesi Başlıyor

 

2017 yılı “Kullanılmış Boş Zirai Mücadele İlaç Ambalajlarının Toplatılması ” projesi kapsamında İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin finansmanı ile temin edilen plastik sırt pompaları  (pülvarizatörleri) ile maske, gözlük ve eldivenler 08 Mayıs 2017 tarihinde Bolu İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde törenle dağıtılmaya başlanacaktır. Üreticilere kendi kullandıkları veya çevreden toplanan her 40 adet kullanılmış ilaç ambalajına karşılık 1 adet plastik sırt pompası ile 1’er adet maske, gözlük, eldiven dağıtımı yapılacaktır.

 

Bu proje sayesinde toprak, hava ve su  kirliliğinin önlenmesi ile insan ve çevre sağlığının korunmasına bizzat ilaçları kullanan üreticiler tarafından katkı sağlanması amaçlanmıştır.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder