Yükleniyor...
Son Dakika
25.6.2017

Çiftçilere destek ödemeleri başlıyor

Destekleme ödemelerinin çiftçi hesaplarına aktarılmasına 24 Haziran itibarı ile başlanılacağını bildirdi.

Şanlıurfa'nın Harran Ziraat Odası Başkanı Mahmut Özyavuz, destekleme ödemelerinin çiftçi hesaplarına aktarılmasına 24 Haziran itibarı ile başlanılacağını bildirdi.

 

Özyavuz, konuya ilişkin açıklamasında, pamuk, mısır, buğday sertifikalı tohumluk ve gübre mazot desteği alamayan çiftçilerin ödemelerinin, hesaplara yatırılmaya başlanacağını ifade etti.23 Haziran 2017 saat 24.00 itibarı ile başlayacak ödemelerin çiftçi için bayram müjdesi niteliğinde olduğunu belirten Özyavuz, "Üreticilerimiz, ödemelerini bu geceden itibaren banka hesaplarından alabilirler" dedi.

 

Yapılacak destekleme ödemelerinin çiftçi için can suyu olduğunu kaydeden Özyavuz, "Ramazan Bayramı öncesi çiftçilerimizin yüzünü güldüren, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Faruk Çelik başta olmak üzere, bakanlık yetkililerine ve hükümetimize tüm çiftçilerimiz adına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.Kaynak: Çiftçilere destek ödemeleri başlıyor Merhaba Haber





Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *



Yorumu Gönder