Yükleniyor...
Son Dakika
14.7.2017

15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıldönümünde, milletin iradesine yapılan saldırıyı bir kez daha şiddetle kınıyoruz

 

Bir yıl önce, 249 vatandaşın şehit, 2 bin 301 vatandaşın ise gazi olmasına neden olan darbe girişiminin, alçak bir saldırı, darbenin ötesinde bir işgal girişimi olarak değerlendiriyoruz.

 

Geçen yıl, 15 Temmuz’u 16 Temmuz’a bağlayan gece, FETÖ terör örgütünün devleti ele geçirme, milletin egemenliğini yok etme girişimini açıkça gördük. Amaç, kaos, kardeş kavgasıydı. Bunu çok şükür başaramadılar. Milletin azmi ve kararlılığı onları önledi.

 

Geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da ülkemizin hem ekonomik hem demokratik gelişimini engellemek isteyenler unutmasınlar ki karşılarında bizi bulacaklardır.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder