Yükleniyor...
Son Dakika
19.8.2017

Bakanlığı Müşaviri Sadıkoğlu, Malatya İl Müdürlüğüne Atandı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müşaviri Dr.Sadi Sadıkoğlu, Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atandı. Kaynak: Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Müşaviri Sadıkoğlu, Malatya İl Müdürlüğüne Atandı

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müşaviri Dr.Sadi Sadıkoğlu, Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atandı.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından ataması onaylanan Sadıkoğlu, önümüzdeki günlerde yeni görevine başlayacak. Akademisyen kökenli olan Sadıkoğlu, 2012 yılında AK Parti Ordu Milletvekili aday adayı olmuştu.

 

Ordu'da uzun süre Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak görev yapan Sadıkoğlu, "20 Soruda Fındık, Fındıkta 5x5 Modeli, Fındıkta Ordu-Giresun Konsepti ve Fındık Politikası" adlı kitapların yayınlanmasını sağladı.Sadıkoğlu'nun, Malatya'da kayısı ve bölgede yetişen ürünler üzerine çalışma yapacağı öğrenildi. Kaynak: Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Müşaviri Sadıkoğlu, Malatya İl Müdürlüğüne Atandı

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder