Yükleniyor...
Son Dakika
4.9.2017

Azerbaycan'a eğitim

 

Azerbaycan'a Ülkemizdeki Tarım Sigortaları Sistemi (TARSİM)'in kurulması ve karşılıklı işbirliğinin artırılması amacıyla; Azerbaycan Tarım Bakanlığı ve Finansal Piyasa Kontrol Birimi yetkililerinden oluşan 4 kişilik heyete 07 – 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında; Genel Müdürlüğümüz Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanlığı, Tarımsal Desteklemeler Daire Başkanlığı ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi A.Ş. (İşletici Şirket) tarafından "Tarım Sigortaları, Tarımda Risk Yönetimi, Bakanlık Kayıt Sistemleri ve Hasar Tespit Organizasyonu" konularında 5 günlük eğitim planlandı.

 

Programın açılışına Genel Müdür Abdullah Burak KESER, Genel Müdür Yardımcısı Faruk FIRATOĞLU, Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanı Bekir ENGÜRÜLÜ, Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanlığı ve Tarımsal Desteklemeler Daire Başkanlığı personeli ile Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi A.Ş. (İşletici Şirket) Ankara Bölge Müdürü Murat KAYA katıldı.

 

Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanlığı tarafından katılımcılara, "DÜNYA VE TÜRKİYE'DE TARIMIN DEĞERLENDİRİLMESİ" konusunda, öğleden sonraki bölümde ise Tarımsal Desteklemeler Daire Başkanlığı yetkililerince "BAKANLIK KAYIT SİSTEMLERİ" konularında sunum yapıldı.

 

Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanlığı tarafından katılımcılara "TARIMDA RİSK YÖNETİMİ VE ARAÇLARI" ve "TARIM SİGORTALARI MEVZUATI" konularında sunum yapıldı.  Sunum sonrası Azerbaycan Heyetinin soruları cevaplandırıldı.

 

Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi A.Ş. (İşletici Şirketi) Genel Müdürlüğü yetkilileri tarafından İstanbul'da "TÜRKİYE TARIM SİGORTALARI SİSTEMİ (TARSİM)" ve "HASAR TESPİT ORGANİZASYONU" konularında sunum yapılacak.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder