Yükleniyor...
Son Dakika
11.1.2018

Hepsitohum.com rekora koşuyor

"Türkiye'nin Tohum Deposu" sloganyla yola çıkan www.hepsitohum.com tohum satışlarında rekora koşuyor.

 

Ana ürünlerini tohumların oluşturduğu www.hepsitohum.com yeni yıla hızlı girdi. Aralık 2017 sattığı tohumu, Ocak 2018 in ilk haftası satan site, sipariş rekoru da kırmış durumda. "Yerli ve güvenli tohum" ilkesi ile hareket ettiklerini belirten site yönetimi "2018 yılını müşterilerimizin yoğun ilgisi ile açtık. Biz de bu talebi karşılıksız bırakmıyoruz. 1 Aralık - 30 Aralık 2017 arasında sattığımız tohum miktarını geçtiğimiz bir haftada sattık. Satışlarımızın artarak devam edeceğini öngörüyoruz. Hazırlıklarımızı buna göre yaptık" açıklamasını yaptı.

 

Site neden bu ilgiyi görüyor sorusuna ise site yönetimi, "Güvenli ödeme sistemimiz, güvenli teslimat müşterimin rahat alışveriş yapmasını sağlıyor. İşimizi iyi yapıyoruz.  Tohumlarımızı kalite kontrolünden geçirerek satışa sunuyoruz. Yüzde yüz yerli tohum. Bizden tohum alan müşterilerimiz, biliyor ki o tohumu ektiğinde, onun da tohumunu alabilecek. Yani kısır tohum satmıyoruz. Ne vaat ediyorsak onu veriyoruz. Bu özelliklerimiz bizi ön plana çıkarıyor." dedi.

 

www.hepsitohum.com, 2016 yılında yayınhayatına başladı. Tohum pazarındaki büyük bir boşluğu dolduran site, hızla büyüyerek Türkiye'nin tohum deposu oldu.

 

Sitede tohumun yanı sıra fide ve fidan da bulmak mümkün. Bilinçli tarım yapılabilmesine katkı sağlayacak tarımsal dokümanlarda sitede yer alıyor. Ayrıca gübre çeşitleri de sitede bulunuyor. 

 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder