Yükleniyor...
Son Dakika
13.2.2018

DAMIZLIKLAR GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

15-18 Şubat tarihleri arasında 6’ncısı düzenlenecek Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda damızlık hayvanlar görücüye çıkacak. Bakanlığın da destek verdiği fuar süresinde tarım ve hayvancılık sektör temsilcileri bir araya gelme fırsatı bulacak.

Aydın’da bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı için hazırlıklar tamamlandı. 318 ulusal firmanın stant açacağı fuar, 15-18 Şubat tarihleri arasında Aydın Yeni Otogar karşısındaki Tariş Çok Amaçlı Kapalı Teşhir Salonu’nda yapılacak.

  

484 MARKA YER ALACAK

Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili açıklama yapan Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, 318 firmanın stant açacağı fuarda, 484 markanın yer alacağını bildirdi. Çondur, 15-18 Şubat tarihleri arasında 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak olan 6. Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık fuarına herkesi beklediklerini kaydetti.

 

BAKANLIK DESTEK VERİYOR

Aydın Ticaret Borsası’nın öncülüğünde yapılan fuara Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, TOBB, KOSGEB, Aydın Valiliği, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın Sanayi Odası, Aydın Makine Mühendisleri Odası, Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, TÜMSİAD ve Ziraat Mühendisleri Odası destek veriyor. 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder