Yükleniyor...
Son Dakika
9.6.2018

Ziraat Odası'ndan iftar yemeği

KAŞ Ziraat Odası tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Kaş Ziraat Odası'nın iftar yemeği Kaş Belediyesi İnce Boğaz Tesisleri'nde verildi. İftar programına Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Gökhan Göktaş, Vakıf Müdürü Ayhan Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Şah Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı Ramazan Süer, Ziraat Odası yöneticileri, mahalle muhtarları ve çiftçi temsilcileri katıldı.

Kaş Ziraat Odası Başkanı Ramazan Süer, Kaş'ın ilk bakışta bir turizm şehri olduğunun bilindiğini belirterek, "Halbuki Kaş Antalya'nın en önemli tarım merkezlerinden biridir. Türkiye'nin en kaliteli elması Gömbe Yaylası'nda yetişir. En kaliteli zeytin, domates, kiraz Kaş'ta yetişir. Kısacası Kaş turizm bölgesi olduğu gibi bir tarım merkezidir. Bu yemeği çiftçilerimizle birlik ve dayanışma içinde olmak için düzenledik. Ramazan ayı birliğin, sevginin, dayanışmanın, hoşgörünün ve bir araya gelmenin yüceldiği aydır. Bugün bir araya geldik. Gönüllerimizi birleştirdik" dedi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder