Yükleniyor...
Son Dakika
11.6.2018

Kızılay'dan tarım işçilerine erzak desteği

Kızılay Seydişehir Şubesi tarafından çadırlarda kalan geçici tarım işçilerine ramazan erzağı dağıtıldı.

Kızılay Şube Başkanı Tevfik Balcı, Taşağıl Mahallesi'nde, kardeşlik, hoşgörü ve paylaşım ayı olan ramazanda tarlalarda çalışan mevsimlik tarım işçilerine erzak dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Memleketinden uzakta çalışmanın zor bir durum olduğunu belirten Balcı, “Buraya Gaziantep’ten gelen mevsimlik geçici tarım işçileri yıllardır ilçemize gelip, hem tarım işlerinde çalışıyorlar hem de çocuklarını yetiştirme gayreti gösteriyorlar. Kızılay Genel Merkezimizin gönderdiği gıda paketlerini ramazan yardımı olarak kendilerine verdik. Gıda kolilerinin yanı sıra 50 aileye 25 lira değerinde alışveriş kuponu ve giyim yardımında da bulunduk. Vatandaşlarımızın mutlu bir bayram geçirmelerini diliyoruz." diye konuştu.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder