Yükleniyor...
Son Dakika
12.6.2018

Yeni Gıda Tarım İl Müdüründen Vali Ata’ya ziyaret

HATAY'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak göreve başlayan Ergün Çolakoğlu, Hatay Valisi Erdal Ata’yı makamında ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Ata, İklimi, bitki örtüsü ve bereketli topraklarıyla bir yıl içerisinde birden fazla ürünü alma imkanı olan ilimizde yapacakları çalışmalarda destekleyeceğini belirterek, Müdür Çolakoğluna yeni görevinde başarılar diledi.

Müdür Ergün Çolakoğlu ise Vali Ata’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederek, kentin tarım ve hayvancılık yönünden gelişmeleri açısından ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder