Yükleniyor...
Son Dakika
12.6.2018

Gıda Bankası'ndan ramazanda yardım eli

Gaziemir Gıda Bankası Yardımlaşma Derneği, ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve alışveriş çeki dağıttı.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol'un projelerinden biri olan ve Haziran 2009'da kurulan Gıda Bankası Yardımlaşma Derneği, eşi Birsen Şenol'un  öncülüğünde yardımlara devam ediyor. Gıda ve giysi yardımından, eğitim alanında ihtiyaç sahibi öğrencilere burs, kırtasiye, okul kıyafeti ile kurban eti dağıtımına kadar geniş yelpazede vatandaşın yanında yer alan Gıda Bankası, yaklaşık bin 600 üyesi ve Gaziemirli vatandaşların katkısıyla bin 942 aileye yardım eli uzattı.

Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve alışveriş çeki dağıtıldı. İhtiyaç sahiplerine içinde mercimek, makarna, kuru fasulye, pirinç, nohut, un, şeker, çay, bulgur, salça gibi temel gıda maddelerinin yer aldığı paketleri dağıtan dernek alışveriş çeki de verdi. Alışveriş çekiyle ihtiyaç duydukları gıda ve temizlik malzemesini alabilecekleri belirtildi.

Gaziemir Gıda Bankası Yardımlaşma Derneği Başkanı Birsen Şenol, "Her yıl olduğu gibi bu bayram da ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaya devam ediyoruz. Derneğimize kayıtlı Gaziemirli ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yalnız olmadıklarını, her zaman onların yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Bir bayramda çocukların yüzünü güldürmekten daha önemli ne olabilir diyerek, özellikle çocuklarımıza bayramlıklar hediye ediyoruz. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram diliyoruz" dedi.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder