Yükleniyor...
Son Dakika
27.7.2018

Konya Ticaret Odası, üyelerini Tayvan ayakkabı fuarına götürüyor

Türkiye'de ayakkabı üretimi denilince ilk akla gelen şehir olan Konya'da Ticaret Odası, üyelerini önümüzdeki Tayvan'da düzenlenecek olan ayakkabı fuarına götürecek.

Uluslararası Ayakkabı Üretim Teknolojileri Fuarı, 13-18 Ağustos 2018 tarihleri arasında Tayvan'ın başkenti Taipe'de düzenlenecek. Misafirler, Konya'dan İstanbul aktarmalı uçuşlarla Taipei'ye götürülecek. Fuar biletleri, tüm uçuşlar, ara transferler ve Taipei'deki konaklamalar Konya Sanayi Odası ve Tayvan Ticaret Merkezi tarafından organize edilecektir.

 

İnceleme gezisi için, KOSGEB'in yurt dışı iş gezisi destiği başvurusu yapılacak. Programdan yararlanmak isteyen işletmenin KOSGEB veri tabanında yer alması şartı aranıyor. Yurt dışı iş gezisinin destek kapsamına alınabilmesi için sektör farkı gözetmeksizin en az 10 işletmenin katılımı gerekiyor. Bu sayı organizasyonun destek kapsamına alınması için alt sınırları belirlirlerken organizasyona katılacak tüm işletmelerin yurt dışı iş gezisi desteğinden yararlanmaları şartı aranıyor. Programa son başvuru tarihi ise 25 Temmuz 2018. Fuara katılmak isteyen davetlilerden kişi başı 1.400 Euro alınacak. Detaylı bilgi Konya Ticaret Odası'ndan alınabilir.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder