Yükleniyor...
Son Dakika
16.8.2018

Ay-yıldızlı boğayı Erdoğan'a hediye edecek

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir besiciye ait Simental cinsi boğanın üzerinde bulunna ay yıldız deseni büyük ilgi görüyor. Sahipleri, kesmeye kıyamadıkları boğayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edecek.

Kayseri'de bulunan Karaca Hayvancılık'a ait besi çiftliğindeki Simental cinsi boğanın sol tarafındaki ay ve yıldız Türk bayrağını andırıyor. Karaca ailesinin fertlerinden Süleyman Karaca, 'Cesur' adını verdikleri boğayı kesmeye kıyamadıklarını ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edeceklerini söyledi. Karaca, "Cesur bizim gururumuz. Üzerinde ay- yıldızlı bayrağımızı taşıyor. Günde 10 kilo yem yiyor. Şu an 850 kilo civarında. Hayvanı görmeye gelenler oluyor. Çoğu kişi de inanmıyor. 'Çizim mi yaptınız' diye soruyor. Bu orijinal, Allah vergisi" dedi. Kaynak: Sabah

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder