Yükleniyor...
Son Dakika
4.10.2018

Şeker Fabrikaları'na ait 16 taşınmaz satılacak

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ'ye ait 16 taşınmazın satışı yapılacak.

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ'nin Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, şirkete ait Edirne, Çorum, Adana, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Kırşehir ve Yozgat'ta bulunan ve geçici teminat bedelleri 23 bin lira ile 295 bin lira arasında değişen 16 taşınmaz satış yöntemiyle özelleştirilecek. İhaleler birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfta teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulüyle gerçekleştirilecek. Satışa konu taşınmazlardan birine teklif verilebileceği gibi ayrı ayrı birden çok taşınmaz için de teklif verilebilecek. İhaleler için teklif verme süresi 15 Ekim saat 16.00'da sona erecek. 

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder