Yükleniyor...
Son Dakika
8.10.2018

Dörtdivan Genç Çiftçi Eğitimleri Tamamlandı

'Tarımsal Nüfus Gençleşiyor' programı kapsamında çiftçilere verilen ve Genç çiftçi Projesi katılımcılarının da almak zorunda oldukları eğitimlerin Dörtdivan ayağı başarı ile tamamlandı.

Konu hakkında açıklama yapan Bolu İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat, “Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi eğitimleri adından anlaşılacağı gibi aslında ülkemizin ihtiyacı olan üreten genç nüfus ihtiyacının karşılanması açısından önem arz etmektedir. Eğitimler ile donanımlı ve bilinçli üretici olmanın yanında bakanlığımızın projelerinden de yararlanma fırsatı bulunmaktadır. Eğitimlerimiz program dahilinde belirlenen konular çerçevesinde gerçekleşirken üreticilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda da yapılabilmektedir” dedi. 

 

Dörtdivan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde Veteriner Hekim Mustafa Tuncer tarafından Arıcılık konusunda eğitim verildi. Eğitimlerini başarı ile tamamlayan üreticilerimize Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Nuray KARATEPE tarafından sertifikaları verilirken çekilen hatıra fotoğraflarıyla program son buldu.

Bu Habere Ait Fotoğraflar

Bu Habere Ait Yorumlar


" Okuyucular tarafından www.ulusaltarim.com 'da yayınlanan içeriklere ilişkin yapılan yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. "

" Okuyucu yorumları hukuka uygunluk veya güncel bilgi içerip içermediği hususları bakımından değerlendirilmemekte, yorumlar otomatik olarak onaylanmaktadır. www.ulusaltarim.com, yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir. "

" Köşe yazarının kaleme aldığı yazıların her türlü hukuki sorumluluğu yazarın kendisine aittir.
Ulusal Tarım, yazarların düşünce özgürlüğüne müdahale etmemektedir. "
Adınız *

E-Posta * (Yorumda Görünmeyecektir.)

Yorumunuz *Yorumu Gönder